Lakier podkładowy szary MOTIP 500ml

Zalety produktu:

-Szybkoschnący.
-Chroni przed korozją.
-Do drewna, metalu, szkła, kamienia

Referencja : 546571
34,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Szybkoschnący podkład do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła i kamienia.Podkład ma doskonałe właściwości kryjące i zapobiegające powstawaniu rdzy.Podkład jest łatwy do szlifowania zarówno na mokro, jak i na sucho (od ziarna 400) i nadaje się do stosowania ze wszystkimi systemami lakierniczymi.

Kolor:Szary
Pojemność (w ml):500

Powierzchnia przeznaczona do lakierowania powinna być sucha, czysta i odtłuszczona, a kiedy występuje taka konieczność usuń odpryski starego lakieru i rdzę oraz wyszlifuj powierzchnię, nie rozpylać na powłoki z żywicy syntetycznej, dobrze wstrząśnij przed użyciem, zrób próbę na kartonie, lakieruj w temperaturze pokojowej (10-25 0C), lakieruj w odległości 25-30 cm, nakładaj 2-3 warstwy w odstępach kilkunastu minut, szlifuj po wyschnięciu czyli około 2 godzinach, na mokro papierem P800 - P1000, na sucho P400 - P500, czas schnięcia zależy między innymi od temperatury otoczenia, wilgotności powietrza i gęstości zastosowanego lakieru, można go ponownie malować wszystkimi lakierami. po zakończeniu pracy, odwróć puszkę do góry dnem i przyciśni dyszę w celu jej oczyszczenia. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu.

Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed światłem słonecznym i działaniem temperatur wyższych niż. 50˚C. Nie przebijać i nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub rozżarzonymi materiałami. Utrzymywać z daleka od źródeł zapłonu – Palenie wzbronione. Chronić przed dziećmi. Drażniący dla oczu. Opary mogą spowodować uczucie senności i zawroty głowy. W przypadku kontaktu z oczami opłukać natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarskiej. Nie wprowadzać do kanalizacji, a zużyty produkt i opakowanie przekazać do punktu usuwania odpadów niebezpiecznych. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarskiej i pokazać opakowanie lub etykietę. Używać tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Do góry