Referencja : 61288

Mint Box Get Lost

Mint Box Get Lost
14,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 61288
Zalety produktu:

"

- Ciekawe i estetyczne pudełko
- Wypełnione orzeźwiającymi miętówkami
- Po opróżnieniu możemy wykorzystać do innych celów
- Możliwość uzupełnienia miętówkami z dużego opakowania XL

Pudełko wykonane z wytrzymałej stalowej blachy o wymiarach 4x6x1,6cm. Tłoczone motywy, całość polakierowana i zabezpieczona. Wypełnione orzeźwiającymi miętowymi cukierkami. Produkt prezentuje się bardzo efektownie. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:Volkswagen
Długość (w cm):6
Szerokość (w cm):4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Małe poręczne pudełko zawsze można nosić w kieszeni lub torebce. Orzeźwiająca i odświeżająca zawartość może być zawsze pod ręką.

Informacje prawne

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry