Mleczko do deski rozdzielczej 300ml

Zalety produktu:

"- formuła delikatnego mleczka - nie pozostawia tłustego nalotu - do powierzchni gładkich, z fakturą oraz z elementami z drewna - wydobywa oryginalną fakturę porowatych i miękkich elementów deski rozdzielczej - bezpieczny dla wyświetlaczy elektronicznych

Referencja : 806754
14,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 19 wrzesień

    icon_question

Preparat w formie mleczka przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich elementów wnętrza samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych. Doskonale nadaje się do powierzchni gładkich, z fakturą oraz z elementami z drewna. Usuwa odciski palców, plamy i inne zabrudzenia. Dzięki zawartości naturalnego wosku pszczelego wydobywa oryginalną fakturę porowatych i miękkich elementów deski rozdzielczej pozostawiając satynową powłokę. Antystatyczny – ogranicza gromadzenie się kurzu. Ładnie pachnie. Przyjazny dla alergików. Zawiera filtr UV - chroni plastiki przed płowieniem.

Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek do czyszczenia i pielęg
Typ produktu:Środek do czyszczenia i pielęg
Pojemność (w ml):300

"1. Potrząśnij pojemnikiem 2. Rozprowadź preparat na powierzchni czyszczonych elementów 3. Nanieś preparat na szmatkę przed użyciem w okolicach szyb. 4. Wypoleruj miękką szmatką. "
Do góry