Referencja : 2137322

Modifikator plus 180ml

Modifikator plus 180ml
179,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 14 lipiec

O produkcie

Referencja : 2137322
Zalety produktu:

"

- Przedłuża wiek roboczy silnika przynajmniej dwa razy

- Zwiększa moc silnika

- Zmniejsza zużycie paliwa

- Ułatwia start silnika podczas niskich temperatur (nawet do -40°c)

- Chroni silnik przed zatarciem, gdy w silniku opadnie poziom oleju

"

Modyfikator Plus to rewolucyjny środek bazujący na obszernych badaniach naukowych i jest produktem wysokiej technologii wojskowej.

Zasada działania Modyfikatora Plus polega na modyfikowaniu powierzchni metalu (na poziomie molekularnym) wewnątrz silnika. Wiążąc się podczas pracy silnika do powierzchni metalowych, Modyfikator Plus kształtuje twardą warstwę zorientowanych makromolekuł, które charakteryzują się ekstremalnie małym współczynnikiem tarcia i wyjątkową odpornością na zniszczenia. Modyfikator Plus jest ulepszaczem do metalu , a nie do oleju silnikowego. Nie wchodzi w reakcje z olejem, co znaczy, że olej tylko go transportuje do wszystkich metalowych części wewnątrz silnika.

Już od wielu lat stosowany w Unii Europejskiej i na świecie, gdzie do dziś sprzedano kilka milionów sztuk.

Użycie dodatku:Prewencyjne i naprawcze
Kluczowe właściwości:Przedłużający żywotność, Wyciszające popychacze i zawor, Poprawiający kompresję, Redukujący zużycie oleju
Pojemność (w ml):180
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

"

Sposób użycia: do silnika należy wlać zawartość buteleczki i włączyć silnik. Po 30 minutach pracy silnik został w zupełności poddany zabiegowi. Efektywne działanie Modyfikatora Plus widoczne będzie w trakcie kolejnych 50.000 kilometrów. W tym czasie, należy normalnie dokonywać wymiany oleju, gdyż warstwa Modyfikatora Plus jest związana do części silnika.

W odróżnieniu od innych powierzchniowo-aktywnych środków, właściwości eksploatacyjne Modyfikatora Plus zwiększają się podczas dłuższego użytkowania, przy czym całkowity efekt osiągnięty zostaje już po przejechaniu 1.000 km. Stosuje się go do wszystkich rodzajów silników (diesel, benzyna), sprzęgieł, dyferencjałów. Można dodawać do wszystkich rodzajów olejów.

Zawartość buteleczki jest wystarczająca na 5 litrów oleju silnikowego lub 2,5 litra oleju do skrzyni biegów.

"

Ograniczenia

Nie stosować do automatycznej skrzyni biegów.

Informacje prawne

"

Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny dla zdrowia człowieka i dla środowiska.

Utylizacja zużytych opakowań: odzysk / recykling / likwidację odpadów opakowaniowych przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Tylko opakowania całkowicie opróżnione mogą być przeznaczone do recyklingu.

Do góry