MOJE AUTO - Kokpit Błyszczący - Waniliowy 600ml (750ml Promo)

Zalety produktu:

"

- Długotrwały zapach.

- Bez rozpuszczalników.

- Precyzyjne nanoszenie bez rozprysków.

Referencja : 704332
13,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 28 czerwiec

    icon_question

Preparat do czyszczenia kokpitu. Czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikowe wewnątrz samochodu. Preparat antystatyczny - zmniejsza możliwość ponownego osadzania się kurzu. Pozostawia czyszczone powierzchnie błyszczące nadając im przyjemny zapach, opóźnia proces starzenia się plastiku. W przeciwienstwie do tradycyjnych produktów nie zawiera rozpuszczalników, co gwarantuje idealny zapach i pełne bezpieczenstwo dla uzytkownika.

Typ produktu:Środek do czyszczenia i pielęg
Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek do czyszczenia i pielęg
Pojemność (w ml):750
Użytkowanie bez wody:Tak
Zapach:Wanilia

Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i wypolerować miękką szmatką lub spryskać szmatkę i równomiernie rozprowadzić. Nie spryskiwać kierownicy, pedałów ani szyb.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.

Do góry