MOJE AUTO - Moto Start Samostart Silnika 400ml

Zalety produktu:

"

- Eterowy środek do rozruchu silnika.

- Działa nawet do -50°C.

- Bezpieczny dla wszystkich rodzajów silników.

Referencja : 447877
11,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 28 październik

    icon_question

"

Eterowy środek do rozruchu silnika. Działa przy każdej pogodzie, nawet w temp. do -50°C.

Zawiera specjalne substancje smarne, które w krytycznym momencie rozruchu chronią silnik. Polecany do silników benzynowych, Diesla, motocykli, kosiarek, pił itd.

Pojemność (w ml):400

Przed użyciem wstrząsnąć. Pryskać przez 2 do 5 sekund do wlotu powietrza, filtra, gaźnika lub do kolektora ssącego i natychmiast uruchomić silnik.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na skórę. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Podejrzewa się, że działa szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Unikać wdychania pyłu rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów niebezpiecznych lub specjalnych. Może tworzyć wybuchowe nadtlenki.

Do góry