MOJE AUTO - Pianka do Czyszczenia Szyb 400ml

Zalety produktu:

"

- Nie pozostawia smug.

- Zmniejsza osadzanie się pary.

- Nie wymaga długiego polerowania.

Referencja : 704357
9,49
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 24 czerwiec

    icon_question

Uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów, lamp kierunkowskazów. Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne, kurz, błoto, tłuszcz. Nie pozostawia smug. Doskonale usuwa kurz i jednocześnie zmniejsza osadzanie się pary na wewnętrznej stronie szyb samochodowych.

Pielęgnacja zewnętrzna:Mycie szyb
Typ produktu:Mycie szyb
Pojemność (w ml):400
Użytkowanie bez wody:Tak

Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Nanosić preparat z odległości ok. 20cm bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Odczekać kilkanaście sekund. Wytrzeć, a następnie wypolerować czyszczoną powierzchnię suchą, czystą szmatką.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Do góry