MOJE AUTO - Pianka do Czyszczenia Tapicerki 400ml (520ml Promo)

Zalety produktu:

"

- Czyści trudne zabrudzenia.

- Neutralizuje zapachy.

- Głęboko penetruje.

Referencja : 704355
11,49
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 01 lipiec

    icon_question

Uniwersalny środek pieniący do czyszczenia wszystkich rodzajów tapicerki. Silnie działająca piana skutecznie usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny, dzięki czemu siedzenia materiałowe, obicia, tapicerka winylowa i dywaniki wyglądają jak nowe. Zapewnia doskonały efekt czyszczenia.

Typ produktu:Środek czyszczący do tapicerki
Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek czyszczący do tapicerki
Pojemność (w ml):400
Użytkowanie bez wody:Tak

Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Przed użyciem sprawdzić trwałość kolorów poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu. Na czyszczoną powierzchnię nanieść preparat z odległości ok. 20cm. Chwilę odczekać, aby umożliwić reakcję preparatu z zabrudzoną powierzchnią. Czyścić najlepiej za pomocą lekko wilgotnej gąbki o dużych porach, szmatką lub szczotką. Gąbkę spłukać i ponownie przetrzeć czyszczoną powierzchnię. W miarę potrzeby czynność ponownie powtórzyć.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Zwroty wskazujące środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Do góry