MOJE AUTO - Preparat do Czyszczenia Felg 650ml - Atomizer

Zalety produktu:

"

- Bardzo silnie czyszczący.

- Usuwa najtrudniejsze zabrudzenia.

- Zapobiega przebarwieniom.

Referencja : 772508
10,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 22 listopad

    icon_question

Super silny, kwaśny preparat myjący przeznaczony do czyszczenia felg samochodowych. Skutecznie usuwa osady pochodzące z klocków hamulcowych oraz inne zabrudzenia drogowe. Sprawdza się w czyszczeniu felg aluminiowych i stalowych. Przeciwdziała korozji, nadaje połysk i przywraca pierwotny blask czyszczonym powierzchniom. Zapobiega przebarwieniom powstającym w wyniku działania osadu pochodzącego z klocków hamulcowych. Czyści i regeneruje aluminium. Nie używać do kołpaków i elementów plastikowych.

pH:< 6
Pojemność (w ml):650
Użytkowanie bez wody:Tak

Wstrząsnąć przed użyciem. Równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnię. Odczekać kilkanaście sekund. Spłukać silnym strumieniem wody. W razie potrzeby powtórzyć czynność.

Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Przechowywać pod zamknięciem.

Do góry