MOJE AUTO - Preparat do Czyszczenia Tapicerki 650ml - Atomizer

Zalety produktu:

"

- Skutecznie usuwa trudne plamy.

- Czyści i odnawia tapicerkę.

- Neutralizuje przykre zapachy.

Referencja : 772511
10,49
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 01 lipiec

    icon_question

Silny środek piorący do czyszczenia tapicerki. Skutecznie usuwa brud i plamy z głębszych warstw tkaniny, dzięki czemu siedzenia materiałowe, obicia, tapicerka winylowa i dywaniki wyglądają jak nowe. Zapewnia doskonały efekt czyszczenia. W przypadku pojedynczych plam można używać jako odplamiacz. Nie używać do tapicerki skórzanej.

Typ produktu:Środek czyszczący do tapicerki
Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek czyszczący do tapicerki
Pojemność (w ml):650
Użytkowanie bez wody:Tak

Przed użyciem sprawdzić trwałość kolorów poprzez naniesienie preparatu w niewidocznym miejscu. Na czyszczoną powierzchnię nanieść preparat z odległości ok. 20cm. Chwilę odczekać, aby umożliwić reakcję preparatu z zabrudzoną powierzchnią. Czyścić najlepiej za pomocą lekko wilgotnej gąbki o dużych porach, szmatką lub szczotką. Gąbkę spłukać i ponownie przetrzeć czyszczoną powierzchnię. W miarę potrzeby czynność ponownie powtórzyć.

Działa drażniąco na oczy. W przypadku konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać pod zamknięciem.

Do góry