Nawigacja samochodowa GPS Mio 7700 FEU LifeTime

MIO
Promocja
Nawigacja samochodowa GPS Mio 7700 FEU LifeTime
Zalety produktu:

- Praktyczny i nowoczesny uchwyt magnetyczny
- Dożywotnia i darmowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom
- Systemy wsparcia IQ Routes™ & LearnMe Pro™
- Asysten parkowania
- Wypowiadane nazwy ulic

Referencja : 2195418
549,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

"

Dożywotnia i darmowa aktualizacja map dostarczanych przez TomTom
Nie musisz się już więcej martwić zmianami lub korkami na drodze dzięki dostępnej aktualizacji map przez cały okres eksploatacji urządzenia. Podłącz urządzenie do komputera i zainstaluj oprogramowanie MioMore, a zawsze będziesz wiedzieć kiedy dostępna jest nowa aktualizacja i nigdy się nie zgubisz.

Przemyślany i prosty w użyciu uchwyt magnetyczny zaprojektowany by ułatwić użytkowanie nawigacji. Doskonała ergonomia, wysokiej jakości materiały i prostota użytkowania na co dzień - to główne cechy uchwytu magnetycznego w Spirit™ 7700 LM. Mocno trzymający magnes sprawia że urządzenie jest stabilnie osadzone i nie straszne są mu żadne wertepy na drodze. W bazie uchwytu wbudowany jest złącze zasilania USB. Tak wiec zabierając nawigacje ze sobą nie musisz już odłączać kabla za każdym razem.

Inteligentne wyznaczanie tras wraz z systemem IQ Routes™.  Za każdym razem gdy aktualizujesz urządzenie, pobiera ono również informacje o tym jakie trasy najczęściej wybierają kierowcy, aby szybko dojechać do celu. Dzięki temu każde wyznaczanie trasy jest wsparte informacjami o tym jak i gdzie omijać korki. IQ Routes™ działa tak, abyś zawsze dojechał najszybciej i najbezpieczniej do celu swojej podróży.

Asystent parkowania zaoszczędzi czas i nerwy.  To unikatowe rozwiązanie pomagające Ci wyszukać w prosty sposób miejsce do parkowania. Gdy będziesz już w pobliżu miejsca docelowego (1km), asystent automatycznie podpowie możliwe miejsca do parkowania i naprowadzi Cię na nie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, paliwo i pieniądze. Podgląd skrzyżowań i zjazdów w 3D
Dzięki asystentowi pasa ruchu 3D zawsze wiesz, który pas należy zająć w przypadku skrętu czy zjazdy z drogi szybkiego ruchu. Opcja 3D pozwala na zrozumienie drogi i zapewni wystarczająco dużo czasu na zajęcie odpowiedniego pasa. Jazda samochodem powinna być przyjemna a nie stresująca.

Wypowiadana nazwy ulic. Dzięki wypowiadanym nazwą ulic nawigacja Spirit™ 7700 LM zawsze powie Ci gdzie jechać. Nie musisz odwracać wzroku od tego co dzieje się przed samochodem - w końcu jesteś kierowcą. Spirit™ 7700 LM wypowiada nazwy ulic w trakcie nawigacji co znacząco pomaga zorientować Ci się w szybkim obraniu właściwej trasy lub odnalezieniu się w nowym miejscu gdy zboczysz z trasy.

Ty jedziesz, Twoje urządzenie się uczy Funkcja LearnMe Pro™
Im więcej jeździsz tym więcej oprogramowanie uczy się dzięki funkcji LearnMe Pro . Funkcja odczytuje i śledzi Twój styl jazdy, dzięki czemu może zaoferować spersonalizowane trasy, które będą pasować do Twoich preferencji na drodze.

Wielkość ekranu:5'' (12.7 cm)
Informacja o ruchu drogowym:nie
Zintegrowany zestaw głośnomówi:nie
Sterowanie głosem:Nie
Zainstalowane mapy:Europa
Liczba krajów - mapa:43
Grafika 3D:Tak
Dożywotnia aktualizacja map:Tak
Ostrz. o niebezpieczeństwach:Tak
Podłączona nawigacja:Tak
Kamera zintegrowana:Nie
Do samochodu:Tak
Do campera:Tak
Do motocykla:Nie
Ekran dotykowy:Tak
Obsługa pamięci GPS:Wewnętrzna pamięć flash, Port karty pamięci
Zintegrowany tuner TNT:Nie
Zawartość opakowania:Instrukcja obsługi, Kabel do gniazda zapalniczki, Kabel synchronizacyjny USB, Uchwyt na przyssawkę na przedn

"

- Pamiętaj, aby chronić swój GPS za pomocą pokrowca lub etui.

- Wskazówka: czy wiesz, jak złodzieje dostrzegają GPS ukryty w schowku lub pod siedzeniem? Przez ślad pozostawiony przez przyssawkę na przedniej szybie ... Pamiętaj, aby wycierać ją regularnie, aby uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek.

"
"

- Nie zostawiać GPS na słońcu na długie godziny.

- Aby uniknąć narażania się na niebezpieczeństwo, NORAUTO zaprasza Cię zawsze do zatrzymania podczas rozmowy telefonicznej.

- W Hiszpanii zabrania się obsługi GPS podczas jazdy.

"
Do góry