Referencja : 73339

Nawigacja samochowa GPS Mio Pilot 15 FullEU

Nawigacja samochowa GPS Mio Pilot 15 FullEU Video VideoProductFormatpl_PL
Nawigacja samochowa GPS Mio Pilot 15 FullEU
MIO
298,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

 • Dostawa do domu

  od 14 lipiec

O produkcie

Referencja : 73339
Zalety produktu:

- darmowe mapy Europy z bezterminową aktualizacją do 4 razy w roku
- dotykowy, matowy ekran LCD 5”
- 4 trasy do wyboru (łatwa, krótka, eco, najszybsza)
- asystent pasa ruchu oraz informacja o ograniczeniach prędkości

Nawigacja Mio Pilot 15 LM Europa 45 państw

Pewność podczas jazdy – nawigacja uwzględniająca każdy zakręt Pilot™ 15 LM szybko i łatwo wyznaczy drogę, ponieważ zawiera nagradzane oprogramowanie do nawigacji GPS oparte na zaawansowanych algorytmach obliczających trasę. Dzięki prostym i przejrzystym wskazaniom wizualnym oraz głosowym urządzenie pomoże Ci dotrzeć do celu. Dożywotnia i darmowa aktualizacja map – 45 krajów Europy
Nie musisz się już więcej martwić zmianami na drodze dzięki dostępnej aktualizacji map przez cały okres eksploatacji urządzenia. Podłącz urządzenie do komputera i zainstaluj oprogramowanie MioMore Desktop, a zawsze będziesz wiedzieć kiedy dostępna jest nowa aktualizacja i nigdy się nie zgubisz.

Preinstalowana baza fotoradarów

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami. Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Cię o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, dostępna za darmo przez okres 3 miesięcy.

Szybko rusz w drogę

Zaprojektowany przy użyciu QuickStart Pilot™ 15 LM posiada uproszczone menu, dzięki któremu w kilka sekund ustawisz punkt docelowy. Wystarczy dotknięcie palca, by ustawić cel i przygotować trasę.

Dojedź szybciej – Zoptymalizowane wyznaczanie

Zaplanuj swoją podróż w domowym zaciszu dzięki wbudowanemu narzędziu. Z wyprzedzeniem zaplanuj wieloetapową podróż, a jeśli plan lub trasa ulegną zmianie, dodawaj, usuwaj lub edytuj poszczególne punkty w drodze. Narzędzie do planowania podroży pokaże Ci przegląd i symulacje trasy, zanim wyruszysz w podróż.

Im większy tym lepszy – Ekran o przekątnej 5 cali

Dzięki ekranowi o przekątnej 5 cali, urządzenie Pilot™ 15 LM wyświetla wyraźnie mapy, oferując o 32% więcej przestrzeni wyświetlania niż w przypadku tradycyjnego ekranu o przekątnej 4 cale. Zobacz więcej, odkryj więcej.

Wypowiadane nazwy ulic

Dzięki wypowiadanym nazwą ulic nawigacja Pilot™ 15 LM zawsze powie Ci gdzie jechać. Nie musisz odwracać wzroku od tego co dzieje się przed samochodem - w końcu jesteś kierowcą. Pilot™ 15 LM wypowiada nazwy ulic w trakcie nawigacji co znacząco pomaga zorientować Ci się w szybkiemu obraniu właściwej trasy lub odnalezieniu się w nowym miejscu gdy zboczysz z trasy.

Wielkość ekranu:5'' (12.7 cm)
Informacja o ruchu drogowym:nie
Zintegrowany zestaw głośnomówi:nie
Sterowanie głosem:Nie
Zainstalowane mapy:Europa
Liczba krajów - mapa:45
Grafika 3D:Tak
Dożywotnia aktualizacja map:Tak
Ostrz. o niebezpieczeństwach:Nie
Podłączona nawigacja:Nie
Kamera zintegrowana:Nie
Do samochodu:Tak
Do campera:Tak
Do motocykla:Nie
Ekran dotykowy:Tak
Obsługa pamięci GPS:Wewnętrzna pamięć flash, Port karty pamięci
Zintegrowany tuner TNT:Nie
Zawartość opakowania:Instrukcja obsługi, Kabel do gniazda zapalniczki, Instrukcja szybkiej instalacji, Uchwyt na przyssawkę na przedn
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Pamiętaj, aby chronić swój GPS za pomocą pokrowca lub etui.
 • Złodzieje dostrzegają GPS ukryty w schowku lub pod siedzeniem przez ślad pozostawiony przez przyssawkę na przedniej szybie. Pamiętaj, aby wycierać ją regularnie, aby uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek.
 • Ograniczenia

  Nie zostawiać GPS na słońcu na długie godziny.
  Aby uniknąć narażania się na niebezpieczeństwo, zachęcamy do zatrzymania podczas rozmowy telefonicznej.
  W Hiszpanii obsługa GPS podczas jazdy jest zabroniona.
  Do góry