Odmrażacz do szyb SONAX 400ml

Zalety produktu:

- zapobiega zarysowaniom szyb,
- zapewnia doskonałą widoczność,
- nie pozostawia smug na szybie.

Referencja : 755007
13,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 28 październik

    icon_question

W ciągu kilku sekund rozpuszcza lód na zamarzniętej szybie. Zapewnia doskonałą widoczność. Całkowicie nieszkodliwy dla lakieru, plastiku i gumy.

Pojemność (w ml):400

- usunąć z szyby nie zamarznięty śnieg. - równomiernie spryskać oblodzone szyby i pozostawić na chwilę do zadziałania odmrażacza. W razie potrzeby ponownie spryskać szyby, - zgarnąć zmiękczony lód, - w celu zabezpieczenia przed ponownym oblodzeniem należy jeszcze raz spryskać oczyszczone szyby odmrażaczem.
"

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem.

Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 st.C. Chronić przed dziećmi. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Zawartość / pojemnik usuwać zgodnie z przepisami regionalnymi / narodowymi.

Łatwopalna ciecz i pary. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed dziećmi
Do góry