Olej silnikowy Castrol GTX ultraclean 10w40 4L

CASTROL
Referencja : 46141
69,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 28 czerwiec

    icon_question

"

Jazda w trudnych warunkach, takich jak duże natężenie ruchu, złe warunki atmosferyczne czy wydłużanie okresów pomiędzy wymianami oleju, mogą powodować osadzanie się grubej, smolistej substancji zwanej osadem. Przy braku odpowiednich działań może prowadzić to do spadku mocy silnika oraz skrócenia jego żywotności.

Castrol GTX został opracowany specjalnie po to, aby zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych osadów oraz zapewniać codzienną ochronę silnika.

Utrzymuj silnik w czystości i wydłuż jego żywotność, wybierając przy następnej wymianie oleju silnikowego odpowiedni olej z serii GTX .
Nowy Castrol GTX Ultraclean jest najczystszym olejem GTX. Pomaga wydłużyć żywotność silnika, zapewniając większą kontrolę w trudnych warunkach.

​Samochody nie mają dziś łatwego życia i to się nie zmieni – w przyszłości może być nawet gorzej. Ciężkie ładunki, holowanie, długa jazda autostradami i długie okresy pracy na biegu jałowym, np. podczas oczekiwania na pasażerów – wszystko to sprawia, że warunki jazdy są trudne.

Mogą one prowadzić do podwyższenia temperatury pracy silnika, a także do wzrostu poziomu zanieczyszczeń ze spalonego i niespalonego paliwa gromadzących się w oleju silnikowym. To wszystko może powodować powstawanie osadu w silniku, co skraca jego żywotność.

Technologia syntetyczna Castrol GTX Ultraclean charakteryzuje się doskonałą skutecznością. Formulacja o podwójnym działaniu usuwa osad nagromadzony w silniku i chroni przed osadzaniem się nowego, zapewniając większą kontrolę w trudnych warunkach.

Wydłuż żywotność silnika, stosując Castrol GTX Ultraclean.
ZALETY
O 50% lepsza ochrona przed osadem w porównaniu do surowych norm obowiązujących w branży motoryzacyjnej (o 50% większa czystość w porównaniu z wartością graniczną według testów sekwencyjnych API SN. Test sekwencyjny VG sprawdzający powstawanie osadu)
Zaawansowana ochrona silnika minimalizująca zmiany lepkości i wrażliwość na wysoką temperaturę pracy
Doskonała ochrona przed osadami wysokotemperaturowymi
Najwyższej jakości oleje bazowe oraz dodatki zmniejszające zużycie pomagają wydłużyć żywotność silnika

SPECYFIKACJA:SAE 10W-40, ACEA A3/B3, A3/B4, API SL/CF, Aprobata MB 229.1, VW 501.01/505 00, Zgodny ze specyfikacją Fiat 9.55535-D2/G2

Lepkość:10w40
Pojemność oleju (L):4 L
Skład oleju:Półsyntetyczny
Norma ACEA:A3/B3;;A3/B4
Norma API:SL/CF
Norma VW:501.01;;505.00
Norma Mercedes-Benz:229.1
Norma Fiat:9.55535-D2;;9.55535-G2

Prosimy o stosowanie oleju zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Do góry