Referencja : 86186

Olej silnikowy Premium MIHEL 5L

Olej silnikowy Premium MIHEL 5L
MIHEL
Wyprzedaż
Od 01/06/2020 do 30/09/2020
134,95 208,90 zł
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 86186

"

MIHEL Ceramic Oil 9100  zapewnia maksymalne osiągi twojego silnika zapewniając natychmiastowy rozruch silnika w skrajnie niskich temperaturach. Zabezpiecza przed zużyciem nawet podczas wysokich obciążeń w jednostkach wymagających obniżonego współczynnika HTHS. Utrzymuje cały układ smarowania silnika w czystości i zabezpiecza antykorozyjnie. Produkt zalecany do stosowania w konstrukcjach z systemami START-STOP oraz układami paliwowymi LPG/CNG.

Jest to w pełni syntetyczny, całoroczny olej dedykowany dla pojazdów marki Ford zarówno z silnikami benzynowymi jak również Diesla. Przeznaczony do modeli wyposażonych w systemy filtrów cząstek stałych (DPF). Może być stosowany w silnikach z katalizatorem oraz turbodoładowanych.

Technologia zastosowana w oleju pozwala obniżyć koszty eksploatacji oraz zapewnia bezpieczeństwo względem najwyższych wymogów i restrykcji producentów silników wymagających spełnienia normy ACEA A5/B5. Zaawansowane pakiety dodatków w oleju MIHEL Ceramic Oil 9100 gwarantują czystość silnika oraz zwiększoną wytrzymałość pracy dla podzespołów silnika. Wysoka temperatura zapłonu ogranicza utlenianie i zużycie oleju w skrajnych temperaturach oraz w warunkach zwiększonej eksploatacji silnika.

Skład oleju:Syntetyczny
Norma ACEA:A5/B5
Norma Ford:WSS-M2C 913 A, WSS-M2C 913 B, WSS-M2C 913 C, WSS-M2C 913 D
Dla samochodów wyposażonych w:TAK
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Informacje prawne

Prosimy o stosowanie oleju zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Do góry