Referencja : 701801

Opona Zimowa FULDA KRISTALL MONTERO 3 195/65R15 91T

Opona Zimowa FULDA KRISTALL MONTERO 3 195/65R15 91T
FULDA
183,90
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 12 sierpień

c
C
69 db

O produkcie

Referencja : 701801
Zalety produktu:

- Bardzo dobre prowadzenie w trudnych warunkach atmosferycznych

- Krótka droga hamowania

- Zmniejszona możliwość wystąpienia zjawiska aquaplaningu

- Niski poziom emitowanego hałasu

- Równomierzny rozkład nacisku na bieżnik

Opona Fulda Kristall Montero 3świetnie sprawdza się w zimowych warunkach drogowych. Innowacyjna mieszanka gumy krzemu zapewnia elastyczność w szerokim zakresie temperaturach oraz jest odporna na ścieranie. Dzięki temu prowadzenie samochodu jest pewne w każdych warunkach atmosferycznych.

Kierunkowa rzeźba bieżnika w kształcie litery V z szerokimi rowkamizapewnia szybkie odprowadzanie z powierzchni opony śniegu, wody oraz błota, a tym samym redukuje możliwość utraty przyczepności. Zastosowana w oponie technologia Snow Catcher zapewnia bardzo dobrą przyczepność na śniegu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej środkowej części bieżnika, opona chętnie wgryzaja się w śnieg i zapewnia pewność prowadzenia samochodu.

Bieżnik wyposażony w trójwymiarowe lemelki, nazywane przez Fuldę Bubble Blades, które zapobiegają uślizgowi kół w czasie przyspieszania oraz skracają drogę hamowania.

Projektanci opony Kristall Montero 3zadbali również o równomierny rozkład nacisku na bieżnik, co przekłada się na równomierne zużywanie się bieżnika oraz korzystanie ze wszystkich właściwości opony przez dłuższy czas. Optymalna budowa rzeźby bieżnika charakteryzuje się niskim poziomem emitowanego hałasu w czasie jazdy, co podnosi komfort podróży.

Marka:FULDA
Profil opony:KRISTALL MONTERO 3
Szerokość opony:195
Seria opony:65
Średnica (w calach):15
Wskaźnik nośności:91
Indeks prędkości opony:T
Homologacja specyficzna:Nie
XL:Nie
Runflat:Nie
Samouszczelniająca/Seal:Nie
Dodatkowe Parametry:M+S 3PMSF
Sezon:Zima
coding_01
coding_02
c1
c2
coding_03
bruit-1barres
69 db
Efektywność paliwowa: miara zużycia paliwa. 7 klas efektywności od G (mniej wydajnych) do A (najbardziej wydajne).
Bezpieczeństwo: pomiar odległości hamowania na mokrych nawierzchniach. 7 klas efektywności od G (najdłuższe odległości hamowania) do A (najkrótsze odległości hamowania).
Hałas zewnętrzny: pomiar poziomu hałasu opony. Wyrażany w decybelach i w falach (3 czarne fale = opona głośna, 2 fale czarne = średni poziom głośności, 1 fala czarna = opona cicha)
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Usługi montażu

20,99
6,49
5,99
15,90
16,99
19,90
23,49

Porady

Ciśnienie w oponach powinno być kontrolowane na bieżąco. Niedopompowywana opona nagrzewa się do ekstremalnie wysokiej temperatury. Sprawdzaj ciśnienie we wszystkich oponach raz w miesiącu (włącznie z kołem zapasowym). Ciśnienie opon należy sprawdzać „na zimno”, czyli co najmniej 2 godziny od momentu zatrzymania pojazdu lub po przejechaniu 2-3 kilometrów przy niewielkiej prędkości.

Ograniczenia

- Produkt oraz opakowanie nie powinny być wrzucane do kosza z odpadami komunalnymi. Powinny być segregowane i transportowane do punktu selektywnej zbiórki odpadów.
Do góry
function