Podstawka, fotelik LIONELO Luuk, czarny 15-36kg

Zalety produktu:

- Łatwy i szybki montaż.
- Trwała i lekka budowa.
- Zdejmowana tapicerka nadająca się do prania.
- Rygorystyczne testy bezpieczeństwa.
- Montaż: przodem do kierunku jazdy.

Referencja : 67551
49,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

"Fotelik samochodowy Luuk skierowany jest najstarszej grupy wiekowej.  Łatwy i szybki montaż pozwala na zainstalowanie go w każdym samochodzie wyposażonym w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Trwała i lekka budowa fotelikato gwarancja bezpieczeństwa i wygody dziecka..

Pas z klamrą zapewniający prawidłowe ułożenie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Zdejmowana tapicerka nadająca się do prania, w temperaturze do 30 stopni.
Fotelik przeszedł rygorystyczne testy bezpieczeństwa przeprowadzone przez europejskie laboratoria.

Grupa fotelika dziecięcego:2 / 3
Waga dziecka:15 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:3-12 lat
Szerokość (w cm):35
Głębokość (cm):42
Wysokość (cm):18

- Postawa dla dziecka to gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik.
- Ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją użytkowania fotelika samochodowego, aby upewnić się, że fotel i dziecko jest prawidłowo przyczepione.
- 3-punktowe pasy są przeznaczone dla dorosłych, a ich niewłaściwe użycie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Przedmiotową podstawkę pod fotelik należy umieścić na tylnym siedzeniu pojazdu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła dziecka.
Do góry