Podstawka pod fotelik grupa 2/3

Zalety produktu:

- Kompaktowy i lekki.
- Możliwość ściągnięcia i wyprania.

Referencja : 654270
59,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Podstawka PRIX CONFIANCE jest bardzo kompaktowa i bardzo lekka , łatwo będzie ją zabrać wszędzie.
W pełni zdejmowana powłoczka , gwarantująca łatwe czyszczenie i pranie w pralce.

Ten wzmacniacz jest zatwierdzony w grupie 2/3 i może być stosowany dla dzieci w wieku od 15 do 36 kg lub około od 3 do 12 lat.

Mając na uwadze, że bezpieczeństwo dzieci w samochodzie stanowi, przed wszelkimi innymi zagadnieniami, naszą największą troskę, wszystkie foteliki i podstawki pod foteliki sprzedawane w NORAUTO spełniają ściśle najnowsze normy bezpieczeństwa stanowiące przedmiot rozporządzeń europejskich (ECE R 44-04).

Grupa fotelika dziecięcego:2 / 3
Regulowane oparcie:Nieregulowalny
Waga dziecka:15 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:3-12 lat
Pozycja względem drogi:Z tyłu, twarzą do drogi
Kompatybilny z systemem ISOFIX:Nie
Pasy:Nie
Zagłówek regulowany na wysokoś:Nie
Szerokość (w cm):39
Głębokość (cm):37
Wysokość (cm):20

- Postaw na fotelik dla dziecka wyposażony w system mocowania ISOFIX jeśli Twój samochód jest w taki wyposażony. To gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik. Więcej informacji na temat fotelików dziecięcych i systemu mocowania ISOFIX można znaleźć na stronach z poradami.
- Ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją użytkowania fotelika samochodowego, aby upewnić się, że fotel i dziecko jest prawidłowo przyczepione.
- 3-punktowe pasy są przeznaczone dla dorosłych, a ich niewłaściwe użycie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Przedmiotową podstawkę pod fotelik należy umieścić na tylnym siedzeniu pojazdu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła zbyt mocno dziecka.
Do góry