Podstawka samochodowa dla dziecka grupa 2/3

Zalety produktu:

- Kompaktowa i lekka.
- Możliwość ściągnięcia pokrowca i wyprania.

Referencja : 170164
16,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

Podstawka samochodowa dla dziecka jest bardzo kompaktowa i bardzo lekka .
W pełni zdejmowana powłoczka, gwarantująca łatwe czyszczenie i pranie w pralce.

Podstawka z grupy 2/3 może być stosowany dla dzieci w wieku od 15 do 36 kg lub około od 3 do 12 lat.

Mając na uwadze, że bezpieczeństwo dzieci w samochodzie stanowi naszą największą troskę, wszystkie foteliki i podstawki pod foteliki sprzedawane w NORAUTO spełniają ściśle najnowsze normy bezpieczeństwa stanowiące przedmiot rozporządzeń europejskich (ECE R 44-04).

Grupa fotelika dziecięcego:2 / 3
Regulowane oparcie:Nieregulowalny
Waga dziecka:15 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:3-12 lat
Pozycja względem drogi:Z tyłu, twarzą do drogi
Kompatybilny z systemem ISOFIX:Nie
Pasy:Nie
Zagłówek regulowany na wysokoś:Nie
Szerokość (w cm):39.5
Głębokość (cm):36
Wysokość (cm):12

- Postawa dla dziecka to gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik.
- Ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją użytkowania fotelika samochodowego, aby upewnić się, że fotel i dziecko jest prawidłowo przyczepione.
- 3-punktowe pasy są przeznaczone dla dorosłych, a ich niewłaściwe użycie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Przedmiotową podstawkę pod fotelik należy umieścić na tylnym siedzeniu pojazdu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła zbyt mocno dziecka.
Do góry