Referencja : 167992

Pompka nożna Michelin 7 bar

Pompka nożna Michelin 7 bar
129,99

O produkcie

Referencja : 167992
Zalety produktu:

- stabilna konstrukcja na 4 stopkach wyposażonych w gumowe nakładki
- stopka wyposażona w szeroką gumową podkładkę antypoślizgową
- zaczepy umożliwiające mocowanie i przechowywanie wężyka
- w zestawie z końcówkami do pompowania

Pompka nożna Michelin 7 bar z atestowanym manometrem przeznaczona jest do pompowania kół samochodowych, rowerowych, materaców, balonów czy zabawek. Długość wężyka pompki wynosi 64 cm, dzięki czemu pompka nadaje się do każdego rodzaju opon do 19 cali. Pompka samochodowa dzięki 4 stopkom z gumowymi nakładkami jest bardzo stabilna. Wyposażona jest w gumową podkładkę antypoślizgową oraz zaczepy umożliwiające mocowanie i bezpieczne przechowywanie wężyka. Pompka przenośna znajduje się w zestawie z kompletem końcówek do pompowania (balonów, materaców, rowerów itd.).

Ciśnienie max (bar):7
Homologacja:Tak
Ciśnieniomierz zintegrowany:Tak
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

  • Monitorowanie ciśnienia w kołach zaleca się co dwa tygodnie oraz przed każdym wyjazdem w dłuższą trasę.
  • Badania wskazują, iż zbyt niskie ciśnienie w 85 % jest wynikiem niewielkiego, lecz regularnego ubytku powietrza, a jedynie 15 % wynika z eksploatacyjnych uszkodzeń.
  • Spadek ciśnienia w kołach wpływa na ścieranie się bieżnika opon i zwiększa spalanie benzyny, ale także negatywnie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, droga hamowania wydłuża się wóczas aż o 22 %.
  • Ciśnienie w kołach samochodu zależy od modelu samochodu oraz jego obecnego obciążenia.
  • Po zakończeniu pompowania opon pojazdu samochodowego, niezbędne jest wykonanie kontroli ciśnienia za pomocą atestowanego manometru.
  • Do góry