Referencja : 754886

Przeciwszronowa osłona na szybę Winter 156 cm x 70 cm

Przeciwszronowa osłona na szybę Winter 156 cm x 70 cm
Wyprzedaż
16,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 754886
Zalety produktu:

- skuteczna ochrona przed szronem, lodem, śniegiem i ptasimi odchodami
- prosty montaż
- łatwe czyszczenie
- wielokrotnego użytku
- nie zajmuje dużo miejsca

Przeciwszronowa osłona na szybę Winter Delivery Van klasy BASIC skutecznie chroni przednią szybę pozostawionego na zewnątrz pojazdu przed osadzającym się szronem, lodem, śniegiem i ptasimi odchodami.
Pozwoli zaoszczędzić czas, poświęcany na codzienne „zdzieranie” lodu lub przymarzniętego śniegu z szyby, a także ochroni ją przed zarysowaniem, uszkodzeniem i zabrudzeniem.

Wykonana z wysokogatunkowego materiału  Spunbond - bardzo mocnego, wytrzymałego a przede wszystkim odpornego na przymarzanie .Elegancka w kolorze czarnym - będzie pasować do każdego koloru samochodu. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu. Osłonę można prać w temperaturze 40°.
Osłona jest bardzo łatwa i szybka do zakładania i ściągania– montaż odbywa się poprzez przytrzaśnięcie jej przednimi drzwiami. Produkt oznaczony znakiem Q - jako produkt ekologiczny wykonany z najwyższej jakości surowców.
Produkt firmy Kegel- Błażusiak.

Wymiary:
110 cm-156 cm (szerokość)
70 cm (wysokość).

Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

- po każdym użyciu osłony należy pamiętać o pozostawieniu jej do wyschnięcia.
- w oczekiwaniu na śnieg lub intensywne zimno zaleca się użycie osłony przedniej szyby, aby zaoszczędzić cenny czas następnego dnia.
- zimą zalecamy trzymanie w kokpicie lub w bagażniku : skrobaczki do szyb, szczotki do odśnieżania, pary rękawic, odmrażacza i osłony przedniej szyby ( ewentualnie łopatę do śniegu).

Ograniczenia

Nie jeździć z osłoną umieszczoną na przedniej szybie.
Do góry