Referencja : 61228

Puszka L VW Good in Shape

Puszka L VW  Good in Shape
39,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 61228
Zalety produktu:

"- Idealna do przechowywania szpargałów z szafek
- Dobry pojemnika na cukier, płatki lub śrubki w garażu
- Wzornictwo gwarantuje że sprawdzi się jako element wystroju
- Jako prezent dla fana marki poradzi sobie perfekcyjnie

Puszka L w rozmiarze 10 x 14 x 20 cm, pojemność 3L.W puszcze można bezpiecznie przechowywać żywność. Wykonana z wytrzymałej blachy nierdzewnej, pomalowana odporną na ścieranie farbą i dodatkowo zabezpieczone lakierem ochronnym. Tłoczone emblematy i nadruki. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:Volkswagen
Długość (w cm):20
Szerokość (w cm):14
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Puszki i pojemniki to bardzo przydatny gadżet w każdym domu. Dzięki nim możemy zrobić porządek w szufladzie lub szafce. Dzięki naszym puszką nie musisz nic ukrywać, ich wzornictwo możesz wykorzystać jaki dodatkowy element wystroju swojej kuchni, łazienki lub garażu.

Informacje prawne

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry