Referencja : 61209

Puszka z klipsem BMW Drivers Only

Puszka z klipsem BMW Drivers Only
39,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 61209
Zalety produktu:

"

- Idealne pudełko na przechowanie kawy lub herbaty
- Uszczelnione i zamykane na klips wieczko zapewnia świeżość
- Wykonane ze stali nierdzewnej
- Przepięknie zdobione motywy gwarantują zazdrosne spojrzenia naszych gości

Wytrzymała stalowa blacha, otwierane wieczko z gumową uszczelką. Wymiary: 7,5 x 11 x 17,5cm. Pojemność 1,4 litra. Puszka zamykana na metalowy klips. Pomalowana odporną na ścieranie farbą i dodatkowo zabezpieczona lakierem ochronnym. Tłoczone emblematy i nadruki. Matowe wykończenia. Bezpieczna do żywności. Niezawodna do przechowywania kawy lub herbaty, doskonale utrzymuje świeżość i aromat. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:BMW
Długość (w cm):17.5
Szerokość (w cm):11
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Bezpiecznie możesz w nim przechowywać produkty spożywcze, zachowają dłużej świeżość i przydatność do spożycia. Uszczelka w pokrywce zapobiega utracie aromatu.

Informacje prawne

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry