Referencja : 447877

Samostart do silnika Moto Start Moje Auto 400 ml

Samostart do silnika Moto Start Moje Auto 400 ml
13,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 447877
Zalety produktu:

- eterowy środek do rozruchu silnika
- działa nawet do - 50°C
I59

Samostart do silnika - Moto Start Moje Auto 400 ml to eterowy środek do rozruchu silnika. Działa przy każdej pogodzie, nawet w temp. do -50°C, dużej wilgotności i długim postoju.
Zawiera specjalne substancje smarne, które w krytycznym momencie rozruchu chronią silnik. Polecany do silników benzynowych, Diesla, motocykli, kosiarek, pił itd. Natychmiastowo uruchamia silnik.

Pojemność (w ml):400
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Przed użyciem wstrząsnąć. Pryskać od 2 do 5 sekund do wlotu powietrza, filtra, gaźnika lub do kolektora ssącego i natychmiast uruchomić silnik.

Ograniczenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na skórę. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Podejrzewa się, że działa szkodliwie na płodność lub na dziecko w łonie matki. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Unikać wdychania pyłu rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem, chronić przed światłem słonecznym, nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów niebezpiecznych lub specjalnych. Może tworzyć wybuchowe nadtlenki.
Do góry