Referencja : 772504

Silikon do uszczelek Moje Auto 400 ml

Silikon do uszczelek  Moje Auto 400 ml
12,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 772504
Zalety produktu:

- precyzyjna dysza rozpylająca
- przywraca elstyczność
- zapobiega przymarzaniu

Silikon Moje Auto 400 ml do smarowania uszczelek samochodowych przy drzwiach, bagażnikach, szybach i innych. Smaruje na sucho, czyli nie pozostawia tłustego filmu na konserwowanych uszcelkach. Zapobiega sklejaniu się uszczelek, a w okresie zimowym ich przymarzaniu w drzwiach samochodu. Przeciwdziała przyklejaniu się szyb do uszczelek okiennych. Chroni przed niską i wysoką temperaturą, wodą i słońcem. Doskonały efekt zaledwie w kilka sekund. Powoduje zmiękczenie starych uszczelek, przez co stają się one elastyczne i odzyskują pierwotny blask i wygląd.

Pojemność (w ml):400
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Preparat nanieść bezpośrednio na uszczelkę, a następnie przetrzeć szmatką lub spryskać szmatkę i równomiernie rozprowadzić na uszcelkach. Nie stosować na powierzchniach szklanych, kierownicy i pedałach.

Ograniczenia

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na skórę. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Podejrzewa się, że działa szkodliwe na płodność lub na dziecko w łonie matki. Może powodować uszkodzenie narządów poprzez długotrwałe lub powtarzalne narażenie. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem, unikać wdychania rozpylonej cieczy, stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów niebezpiecznych lub specjalnych.
Do góry