Referencja : 61207

Skarbona Mercedes-Benz Service

Skarbona Mercedes-Benz Service
29,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 61207
Zalety produktu:

"

- Ciekawy i praktyczny prezent dla każdego
- Posiada możliwość otwarcia dzięki czemu nie tracimy atrakcyjnego gadżetu
- Wyprodukowane na licencji znanych światowych firm
- Przykują oko każdego wielbiciela marki

Skarbonka wykonana z wytrzymałej blachy, pomalowana odporną na ścieranie farbą i dodatkowo zabezpieczona lakierem ochronnym. Tłoczone emblematy i nadruki. Matowe wykończenie. Szczelinowe, zdejmowane wieczko gwarantuje długoletnią satysfakcję z użytkowania. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:Mercedes
Długość (w cm):13
Szerokość (w cm):10
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

"

Skarbonka wykonana ze stali nierdzewnej, z możliwością otwarcia. Może z powodzeniem pomóc z zbieraniu środków na zakup wymarzonego samochodu lub motocykla.

"

Informacje prawne

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry