SONAX XTREME Szampon 2w1 Koncentrat

Zalety produktu:

- Samoczynne osuszenie powierzchni, bez zacieków i konieczności wycierania.

Referencja : 664012
27,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 21 sierpień

    icon_question

Wysoce wydajny koncentrat szamponu do mycia powierzchni lakierowanych, metali, szkła, tworzywa sztucznego i gumy, ze specjalnymi dodatkami wspomagającymi proces suszenia. Po wyschnięciu na umytej powierzchni nie pozostają ślady po zaciekach - i to bez wycierania.

Pielęgnacja zewnętrzna:Czyszczenie karoserii
Typ produktu:Czyszczenie karoserii
pH:6 - 7.9
Pojemność (w ml):1000
Użytkowanie bez wody:Nie

- większe zabrudzenia należy usunąć z samochodu silnym strumieniem wody, - rozcieńczyć 2 nakrętki szamponu w wiaderku ciepłej wody (ok. 10l), - jednocześnie myć jeden element samochodu (np. dach, maska, drzwi) używając gąbki lub rękawicy do mycia samochodu, - niezwłocznie spłukać dokładnie wodą umyty element i przejść do następnego. Po zakończeniu dokładnie wypłukać wiaderko, - rozcieńczyć 1/2 nakrętki szamponu w wiaderku zimnej wody (ok. 10l). Nie mieszać - nie spieniać, - rozlać zawartość wiadra na całej powierzchni samochodu zaczynając od dachu, - powierzchniowa warstwa wody spływa powoli z karoserii i coraz bardziej się przerzedza. Nie tworzą się krople ani zacieki, pozostawiające plamy po wysuszeniu, - pojazd wysycha samoczynnie - nie ma konieczności wycierania karoserii.
Działa drażniąco na oczy. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się drażniącego działania na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W określonym zmieszaniu z wodą nie ma ryzyka podrażnienia oczu. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami regionalnymi/narodowymi.
- nie należy myć samochodu w pełnym słońcu lub przy rozgrzanym lakierze, - po umyciu należy jak najszybciej spłukać samochód. Usuwamy w ten sposób pozostałości szamponu unikając powstawania zacieków, - chronić przed mrozem.
Do góry