Referencja : 806759

Środek do czyszczenia tapicerek 500 ml

Środek do czyszczenia tapicerek 500 ml
32,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 806759
Zalety produktu:

- uniwersalny środek czyszczący w piance
- doskonały do czyszczenia tapicerki, dywaników i podsufitek
- znajdzie również szerokie zastosowanie w domu

Środek do czyszczenia tapicerek 500 ml idealnie czyści różnego rodzaju powierzchnie. Penetrujące działanie pianki pozwala na głębokie oczyszczenie powierzchni i przywrócenie pierwotnego koloru i wyglądu. Zastosowanie preparatu: w samochodzie, na łodzi i w domu - do czyszczenia tapicerek winylowych, welurowych i tekstylnych, dywaników, wykładzin i elementów chromowanych. Środek nadaje się również do czyszczenia dywanów, wykładzin, obić mebli, terakoty i glazury, porcelany, armatury łazienkowej i innych. Pianka do czyszczenia głęboko penetruje materiał zapewniając staranne czyszczenie.

Pojemność (w ml):500
Użytkowanie bez wody:Tak
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • UWAGA! Przed czyszczeniem dywanów lub tkanin należy wypróbować preparat na niewidocznej powierzchni.
 • Natychmiast ścierać ewentualne rozpryśnięcia ze szkła i lakieru. Jeśli zaschną - ze szkła zmywać rozpuszczalnikiem, z lakieru ścierać pastą polerską.
 • Obficie spryskać czyszczoną powierzchnię preparatem.
 • Pozostawić na powierzchni przez 30-40 sekund.
 • Czyścić wilgotną szmatką, gąbką lub szczoteczką.
 • Wytrzeć suchą szmatką.
 • Ograniczenia

  Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na skórę i oczy. Może spowodować senność lub zawroty głowy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe zmiany. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem, lub innym źródłem zapłonu. Nie przekuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  Do góry