Referencja : 191189

Stopy Rapid System Thule 775 4 szt.

Stopy Rapid System Thule 775 4 szt.
459,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

 • Dostawa do domu

  od 13 sierpień

O produkcie

Referencja : 191189
Zalety produktu:

- dostosowane do pojazdów wyposażonych fabrycznie w podłużne belki
- solidny i odporny materiał

Stopy Rapid System Thule 775 4 szt. to stopy mocujące, odpowiednie do montażu zestawu 2 belek dachowych w samochodach wyposażonych fabrycznie w podłużne szyny na dachu. Każda stopa mocująca wyposażona jest w stalowy zacisk powleczony miękkim tworzywem. Przekręcając wbudowany uchwyt stopki, szczęka zaciska się zapewniając w ten sposób doskonałe mocowania na szynie podłużnej.

Komplet jest odpowiedzią na pytanie jak zamontować bagażnik lub kufer na dach.

Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Elementy belki dachowej:Stopy do belek dachowych
Blokada antykradz zintegrowana:Tak
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Usługi montażu

64,99

Porady

 • Obciążenie dachu pojazdu nie powinno przekraczać określonej przez producenta samochodu maksymalnej ładowności (podanej w książce serwisowej pojazdu).
 • Należy pamiętać, o tym, że na całkowitą masę pojazdu, składa się ciężar belek dachowych, akcesoriów (np. bagażnik dachowy) oraz ciężar samego załadunku. Całkowity ciężar nie może więc przekroczyć maksymalnego dopuszczalnego obciążenia pojazdu.
 • Ładowność belek dachowych (ciężar akcesoriów + ciężar załadunku) w żadnym wypadku nie powinien przekraczać dopuszczalnego ciężaru belek dachowych (patrz instrukcja obsługi belek dachowych).
 • Ograniczenia

  Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy zwrócenie uwagi na maksymalne obciążenie obsługiwane przez belki (wymienione w instrukcji) i maksymalne obciążenie akceptowane przez dach pojazdu (wskazane w książce serwisowej pojazdu). Po uzyskaniu 2 informacji, należy stosować tylko najniższą wartość. Przykład: belki podtrzymują 75 kg a dach pojazdu 65 kg, maksymalne obciążenie wynosi zatem 65 kg.

  Informacje prawne

  Wszystkie belki oferowane przez Norauto spełniają wymogi bezpieczeństwa normy NFR 18 903 1 i ISO 11 154-4.
  Normy te opierają się na bardzo restrykcyjnych testach statycznych i dynamicznych (w tym City Crash Test) i gwarantują użytkowanie belek dachowych z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
  Do góry
  function