Referencja : 191189

Stopy Thule Rapid System 775 4 szt.

469,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 20 styczeń

Zalety produktu:

- dostosowane do pojazdów wyposażonych fabrycznie w podłużne belki

Usługi montażu

od
55,99 zł

O produkcie

Referencja : 191189

Zestaw Stopy Thule 775. 4 stopy mocujące odpowiednie do montażu zestawu 2 belek dachowych w samochodach wyposażonych fabrycznie w podłużne szyny na dachu. Każda stopa mocująca wyposażona jest w stalowy zacisk powleczony miękkim tworzywem, służący do mocowania 2 podłużnych szyn montowanych fabrycznie na samochodzie. Przekręcając wbudowany uchwyt stopki, szczęka zaciska się zapewniając w ten sposób doskonałe mocowania na szynie podłużnej.

Blokada antykradz zintegrowana:Tak
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

- Obciążenie dachu pojazdu nie powinno przekraczać określonej przez producenta samochodu maksymalnej ładowności (podanej w książce serwisowej pojazdu).
- Należy pamiętać, o tym, że na całkowitą masę pojazdu, składa się ciężar belek dachowych, akcesoriów (np. bagażnik dachowy) oraz ciężar samego załadunku. Całkowity ciężar nie może więc przekroczyć maksymalnego dopuszczalnego obciążenia pojazdu.
- Ładowność belek dachowych (ciężar akcesoriów + ciężar załadunku) w żadnym wypadku nie powinien przekraczać dopuszczalnego ciężaru belek dachowych (patrz instrukcja obsługi belek dachowych).
Wszystkie belki oferowane przez Norauto spełniają wymogi bezpieczeństwa normy NFR 18 903 1 i ISO 11 154-4.
Normy te opierają się na bardzo restrykcyjnych testach statycznych i dynamicznych (w tym City Crash Test) i gwarantują użytkowanie belek dachowych z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Ograniczenia

Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy zwrócenie uwagi na maksymalne obciążenie obsługiwane przez belki (wymienione w instrukcji) i maksymalne obciążenie akceptowane przez dach pojazdu (wskazane w książce serwisowej pojazdu).
Po uzyskaniu 2 informacji, należy stosować tylko najniższą wartość. Przykład: belki podtrzymują 75 kg a dach pojazdu 65 kg, maksymalne obciążenie wynosi zatem 65 kg.
Do góry