STP - Tuff Stuff 500ml

Zalety produktu:

"

- Uniwersalny środek czyszczący w piance.

- Doskonały do czyszczenia tapicerki, dywaników podsufitek.

Referencja : 806759
32,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 25 wrzesień

    icon_question

"

Preparat idealnie czyści różnego rodzaju powierzchnie. Penetrujące działanie pianki pozwala na głębokie oczyszczenie powierzchni i przywrócenie pierwotnego koloru i wyglądu.

Zastosowanie: w samochodzie i na łodzi - do czyszczenia tapicerek winylowych, welurowych i tekstylnych, dywaników, wykładzin i elementów chromowanych i w domu - do czyszczenia dywanów, wykładzin, obić mebli, terakoty i glazury, porcelany, armatury łazienkowej i innych.

Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek czyszczący do tapicerki
Typ produktu:Środek czyszczący do tapicerki
Pojemność (w ml):500
Użytkowanie bez wody:Tak

UWAGA! Przed czyszczeniem dywanów lub tkanin należy wypróbować preparat na niewidocznej powierzchni. Natychmiast ścierać ewentualne rozpryśnięcia ze szkła i lakieru. Jeśli zaschną - ze szkła zmywać rozpuszczalnikiem, z lakieru ścierać pastą polerską. Obficie spryskać czyszczoną powierzchnię preparatem. Pozostawić na powierzchni przez 30-40 sekund. Czyścić wilgotną szmatką, gąbką lub szczoteczką. Wytrzeć suchą szmatką.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może spowodować senność lub zawroty głowy. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe zmiany. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem, lub innym źródłem zapłonu. Nie przekuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Utylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Do góry