Referencja : 78224

Telewizor przenośny Mistral MI-TV1160HD 12"

Telewizor przenośny Mistral MI-TV1160HD 12"
MISTRAL
599,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 14 lipiec

O produkcie

Referencja : 78224
Zalety produktu:

- 12" LED z tunerem DVBT
- kąt widzenia 178 o
- bateria wbudowana
- radio FM
- 12/24/230 V

JAKOŚĆ OBRAZU
Najwyższej jakości matryca Full HD zapewnia znakomitą ostrość i czystość obrazu, wysoki kontrast oraz dbałość o szczegóły. Doskonałe odzwierciedlenie kolorów i szerokie kąty widzenia to nowa jakość wśród telewizorów 12 cali. Żaden, nawet najmniejszy detal Ci nie umknie. Poczuj różnicę.

KĄTY WIDZENIA
Szerokokątna matryca to doskonały obraz i rzeczywiste kolory z każdej pozycji przed telewizorem. Przekonaj się, że kąty widzenia 178 o /178 o poziomo (horizontal)/pionowo (vertical) zapewniają komfort, który docenisz.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE
Telewizja mobilna w pełnym znaczeniu tego słowa!
Telewizor Mistral 12’’ oglądaj w domu, na działce, albo zabierz go ze sobą, nieważne jakim środkiem transportu podróżujesz. Doskonały do auta, busa, kampera, tira, na łódkę oraz jacht.

BEZPIECZEŃSTWO I WSZECHSTRONNOŚĆ
Dołączony do zestawu zasilacz samochodowy pozwoli Ci cieszyć się obrazem, umożliwiając podłączenie telewizora zarówno pod 12 V, jak i 24 V. Solidne wykonanie i doskonałe parametry techniczne zasilacza zapewniają bezpieczeństwo, stabilność pracy oraz ochronę przed przepięciem, nawet do 30 V.

TUNER DVB-T/T2
Telewizor wyposażony jest w tuner telewizji naziemnej DVB-T MPEG-4 (H.264), który umożliwia odbiór programów na terenie Polski (na dzień 01.03.2019 możliwy jest odbiór 28 kanałów; ich ilość może być w przyszłości zwiększana) i niektórych krajów europejskich oraz tuner DVB-T drugiej generacji, tj. DVB-T2 (H.265), dzięki któremu możliwy jest odbiór telewizji naziemnej w pozostałych krajach Europy.

BATERIA
Telewizor posiada wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 1500 mAh, który pozwala na ok. 1,5 godziny odtwarzania bez źródła zasilania.

RADIO FM
Wbudowany tuner radiowy FM zapewnia łatwy i szybki dostęp do muzyki. Intuicyjne menu pozwala w prosty sposób wyszukać, zapisać i wybrać stację radiową, ciesząc się z odsłuchu naszej ulubionej audycji.

ZDJĘCIA, MUZYKA, FILM
Dzięki funkcjonowaniu  portu USB  możesz podłączyć do telewizora Pendrive'a lub dysk przenośny i cieszyć się do woli swoimi zasobami multimedialnymi. Mówiąc krótko - oglądaj co chcesz i kiedy chcesz.

NAGRYWAJ I OGLĄDAJ
Funkcja PVR  pozwala Ci nagrać najciekawsze programy (np. kiedy nie możesz ich obejrzeć w danym czasie) na przenośnej pamięci USB, a następnie odtworzyć je w dowolnym momencie. Jedyne co Cię ogranicza to przestrzeń Twojej pamięci.

GRAJ i WYGRYWAJ
Podłącz do  wejścia HDMI  telewizora swoją konsolę i włącz ulubione gry pozwalając, by kabina twojego pojazdu stała się centrum rozgrywki.

Zintegrowany tuner TNT:Tak
Ilość ekranów w zestawie:1
Rodzaj mocowania:Na nóżce do postawienia
Czytane formaty plików:JPEG, AAC, MP3, WMA, WAV, MPEG4
Wkładane na prowadnicę:Wejście HDMI, Czytnik kart SD, Wejście USB, Wejście dodatkowe
Odbiera kanały radiowe:Tak
Typ wejścia Video:HDMI, S-VGA
Wejście konsola gier:Tak
Zawiera baterię:Tak
Napięcie zasilania:12 V - 220 V
Zawartość opakowania:Pilot wielofukcyjny, Kabel do gniazda zapalniczki, Zasilacz, Antena TNT
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Do góry