Uchwyt na telefon na przyssawką szczęka Norauto

Zalety produktu:

- Montaż urządzenia do 5,5''.
- Obrotowa głowica 360°.
- Wielopowierzchniowa przyssawka.

Referencja : 47635
39,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Wielopowierzchniowy uniwersalny uchwyt na przyssawki NORAUTO ma mocowanie typu szczękowego , który chwyta Twój smartfon, iPhone, GPS lub inne urządzenie o maksymalnym rozmiarze 5,5'' . Jego obracająca się o 360° głowica pozwala ustawić urządzenie zgodnie z własnymi upodobaniami i ułatwia instalację i użytkowanie . Ponadto, posiada specjalną wielopowierzchniową przyssawkę , która pozwala na montaż na szybie przedniej, desce rozdzielczej, biurku, itp.

Maksymalna szerokość telefonu:8
Rodzaj mocowania:Na desce, Na szybie czołowej

- Obsługuj smartfona podczas postoju. - Przed użyciem smartfona, ważne jest, aby sprawdzić, czy uchwyt jest bezpiecznie przymocowany, aby upewnić się, że nie spadnie. - Przed umieszczeniem przyssawki należy dokładnie oczyścić szybę przednią. - Ładowarka do zapalniczek USB i kabel synchronizacyjny są bardzo przydatnymi akcesoriami oprócz tego uchwytu. - Ślad pozostawiony przez przyssawkę na przedniej szybie może prowadzić złodziei do przekonania, że GPS jest ukryty pod siedzeniem lub w schowku. Dlatego zaleca się regularne czyszczenie przedniej szyby miękką ściereczką z mikrofibry, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. - Przepisy zakazują używania zestawu słuchawkowego Bluetooth podczas jazdy od 1 lipca 2015 r.
Nie stosować rozpuszczalników do czyszczenia podłoża. - Nie mocować w pobliżu poduszki powietrznej. - Uchwyt nie może ograniczać widoczności kierowcy. - Nie ustawiać uchwytu w pozycji, która mogłaby spowodować obrażenia u pasażera w przypadku uderzenia.
Do góry