Uchwyt na telefon na przyssawkę magnetyczny Norauto

Zalety produktu:

- Bardzo łatwy w użyciu.
- Kompaktowy uchwyt.
- Mocowany do szyby przedniej.

Referencja : 47633
39,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 21 październik

    icon_question

Magnetyczny uchwyt do smartfona NORAUTO umożliwia przymocowanie smartfona do szyby przedniej za pomocą prostego ruchu . Jest bardzo łatwy w użyciu , wystarczy przymocować przyssawkę magnetycznego uchwytu do czystej powierzchni przedniej szyby. Ponadto, jest bardzo dyskretny w kabinie dzięki swoim kompaktowym rozmiarom . Dla telefonów, które nie są wykonane z metalu, uchwyt jest wyposażony w 2 samoprzylepne metalowe nakładki , które mogą być przyklejone bezpośrednio do tylnej części smartfona lub być umieszczone między smartfonem i jego obudową.

Rodzaj mocowania:Na szybie czołowej

- Obsługuj smartfona podczas postoju. - Przed użyciem smartfona, ważne jest, aby sprawdzić, czy uchwyt jest bezpiecznie przymocowany, aby upewnić się, że nie spadnie. - Ładowarka do zapalniczek USB i kabel synchronizacyjny są bardzo przydatnymi akcesoriami oprócz tego uchwytu.
Nie stosować rozpuszczalników do czyszczenia podłoża. - Nie mocować w pobliżu poduszki powietrznej. - Uchwyt nie może ograniczać widoczności kierowcy. - Nie ustawiać uchwytu w pozycji, która mogłaby spowodować obrażenia u pasażera w przypadku uderzenia.
Do góry