Referencja : 677328

Urządzenie rozruchowe Booster 1 Cena 900A 12 V

229,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Zalety produktu:

- pojazdy benzynowe 3 L lub diesel 2,2 L
- wyposażony w lampkę zapasową
- źródło energii 12 V
- alarm odwrócenia polaryzacji

O produkcie

Referencja : 677328

Booster najlepszy stosunek ceny do jakości 900 12 V o pojemności 17 Ah służy do uruchamiania pojazdów benzynowych o maksymalnej pojemności silnika 3 L lub pojazdów z silnikami diesla o pojemności do 2,2 L . Wyposażony jest w lampkę zapasową i może również służyć jako źródło energii 12 V do ładowania lub używania urządzeń 12 V (telefon komórkowy, lampka) , za pośrednictwem gniazda zapalniczki lub gniazda USB. To urządzenie rozruchowe posiada plastikową obudowę, kable o długości 100 cm, alarm odwrócenia polaryzacji, który zabezpiecza przed spięciem lub uszkodzeniem pojazdu. Wyświetlanie wskazań etapów ładowania za pomocą kolorowej diody.

Napięcie:12V
Moc boostera:17
Prąd maksymalny (A):900
Rodzaj akumulator.wewnętrznego:Ołowiowy
Moc silnika benzynowego:Do 3.0 L
Moc silnika diesel:Do 2.5 L
Kompresor:Nie
Wbudowane oświetlenie:Tak
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Przed pierwszym użyciem naładuj urządzenie za pomocą przejściówki do ładowania z sieci. Po każdym użyciu całkowicie naładuj booster. W przypadku rzadkiego używania ładuj booster co 2 miesiące zimą i co miesiąc latem. Nigdy nie zostawiaj całkowicie rozładowanego urządzenia.
Uwaga: pojazd z uszkodzonym akumulatorem nie może być uruchamiany za pomocą boostera . Nieużywane akumulatory, przechowywane przez długi czas, mogą być silnie zasiarczone lub uszkodzone.
Może się zdarzyć, że akumulator nie będzie już w stanie uruchomić pojazdu nawet przy pomocy boostera.
Podczas umieszczania zacisków na klemach akumulatora lub masie pojazdu upewnij się co właściwego styku zacisku, starannie czyszcząc powierzchnie kontaktowe pojazdu.

Środowisko: Norauto odbierze zużyty booster i zobowiązuje się do jego recyklingu. Oddaj stary booster do centrum Norauto.
Do góry