Referencja : 2054033

Urządzenie rozruchowe Booster NORAUTO PREMIUM MF450

Urządzenie rozruchowe Booster NORAUTO PREMIUM  MF450
569,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 2054033
Zalety produktu:

- pojazdy benzynowe 3 L lub z silnikiem diesla 2 L
- bez ładowania
-lekki i kompaktowy
- działa nawet po latach przechowywania
- wyposażony w super kondensatory

Booster Compact Norauto Premium MF450 bez akumulatora służy do uruchamiania pojazdów benzynowych o maksymalnej pojemności silnika 3 L lub pojazdów z silnikami diesla o pojemności do 2 L . To najbardziej autonomiczny booster na rynku, ponieważ nie wymaga wcześniejszego ładowania . Działa przy pomocy super kondensatorów, które wykorzystują resztkowe napięcie akumulatora, by je zwiększyć i natychmiast odesłać energię niezbędną do uruchomienia pojazdu.
To urządzenie rozruchowe działa nawet po wielu latach przechowywania i jest gotowy do użytku w każdym momencie. Nie traci mocy nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych w przeciwieństwie do boosterów z akumulatorami ołowiowymi lub litowymi. Wystarczy podłączyć kable boostera do klem akumulatora, włączyć urządzenie, wcisnąć drugi raz przycisk ON, by naładować super kondensatory i uruchomić pojazd po zapaleniu się zielonej diody.

Uwaga: booster pomaga uruchomić pojazd z rozładowanym akumulatorem. Pojazd z uszkodzonym akumulatorem nie może być uruchamiany za pomocą tego urządzenia. Nieużywane akumulatory, przechowywane przez długi czas, mogą być silnie zasiarczone lub uszkodzone. Jeśli zapłon lub układ paliwowy ulegnie awarii, booster może nie wystarczyć do uruchomienia pojazdu.

Napięcie:12V
Prąd maksymalny (A):450
Rodzaj akumulator.wewnętrznego:Bez akumulatora
Moc silnika benzynowego:Do 3.0 L
Moc silnika diesel:Do 2.0 L
Kompresor:Nie
Wbudowane oświetlenie:Nie
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Naładuj super kondensatory przed każdą próbą.
Do góry