Referencja : 356830

Urządzenie rozruchowe Booster NORAUTO PREMIUM N1000 19 Ah 12 V

Urządzenie rozruchowe Booster NORAUTO PREMIUM N1000 19 Ah 12 V
359,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 356830
Zalety produktu:

- regulowana lampka zapasowa
- automatyczny mini kompresor
- intuicyjny ekran LCD
- zabezpieczenie przed spięciem i odwróceniem polaryzacji

Booster Norauto Premium N1000 o pojemności 19 Ah służy do uruchamiania pojazdów benzynowych o maksymalnej pojemności silnika 3 L lub pojazdów z silnikami diesla o pojemności do 2,5 L. Wyposażony jest w lampkę zapasową i może również służyć jako źródło energii 12 Vdo ładowania lub używania urządzeń 12 V (telefon komórkowy, lampka), za pośrednictwem gniazda zapalniczki lub gniazda USB. Urządzenie rozruchowe wyposażone jest w mini kompresor (programowanie żądanego ciśnienia). Całość sterowana jest za pomocą intuicyjnego ekranu LCD. Posiada plastikową obudowę, kable o długości 100 cm, alarm odwrócenia polaryzacji, który zabezpiecza przed spięciem lub uszkodzeniem pojazdu. Wyświetlanie etapów ładowania za pomocą ekranu LCD.

Uwaga: booster zapewnia pomoc w uruchomieniu pojazdu z rozładowanym akumulatorem. Pojazd z uszkodzonym akumulatorem nie może być uruchamiany za pomocą tego urządzenia. Nieużywane akumulatory, przechowywane przez długi czas, mogą być silnie zasiarczone lub uszkodzone. Jeśli zapłon lub układ paliwowy ulegnie awarii, booster może nie wystarczyć do uruchomienia pojazdu.

Napięcie:12V
Moc boostera:19
Prąd maksymalny (A):1000
Rodzaj akumulator.wewnętrznego:Ołowiowy
Moc silnika benzynowego:Do 3.0 L
Moc silnika diesel:Do 2.5 L
Kompresor:Tak
Wbudowane oświetlenie:Tak
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Przed pierwszym użyciem naładuj urządzenie za pomocą przejściówki do ładowania z sieci. Po każdym użyciu całkowicie naładuj booster. W przypadku rzadkiego używania ładuj booster co 2 miesiące zimą i co miesiąc latem. Nigdy nie zostawiaj całkowicie rozładowanego urządzenia.
Uwaga: pojazd z uszkodzonym akumulatorem nie może być uruchamiany za pomocą boostera. Nieużywane akumulatory, przechowywane przez długi czas, mogą być silnie zasiarczone lub uszkodzone.
Może się zdarzyć, że akumulator nie będzie już w stanie uruchomić pojazdu nawet przy pomocy boostera.
Podczas umieszczania zacisków na klemach akumulatora lub masie pojazdu upewnij się co właściwego styku zacisku, starannie czyszcząc powierzchnie kontaktowe pojazdu.

Środowisko: Norauto odbierze zużyty booster i zobowiązuje się do jego recyklingu. Oddaj stary booster do centrum Norauto.

Ograniczenia

Uwaga, manometr nie posiada homologacji do kontroli ciśnienia w oponach pojazdów silnikowych.
Po napompowaniu opon należy użyć homologowanego manometru w celu sprawdzenia ciśnienia.
Do góry