Wideorejestrator Blaupunkt 2.0

Zalety produktu:

-Kąt widzenia 120 stopni

-Karty pamięci o pojemności do 32Gb

-Tryb nocny

Referencja : 901441
169,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 28 czerwiec

    icon_question

Nasi klienci kupili również ...

349,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
299,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
399,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
399,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

Blaupunkt BP 2.0 FHD

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów kategorii Car Audio w Europie, wprowadza na polski rynek nowy model rejestratora samochodowego BP 2.0 FHD. Jest to już drugie urządzenie tego typu w ofercie firmy.

Blaupunkt BP 2.0 FHD dedykowany jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi oraz przystępnej ceny. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które za pomocą przyssawki mocuje się do przedniej szyby samochodu, aby na karcie pamięci microSD zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD lub wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Obiektyw szerokokątny 120 stopni zapewnia szczegółowy obraz wideo, który można zapisać w rozdzielczościach 1920*1080P/1440*1080P (25fps)/1280*720P/848*480P/VGA (30 ftps). Rejestrator posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik, dzięki któremu możemy odsłuchać dźwięk z nagrań oglądanych na kolorowym wyświetlaczu HD TFT LCD o przekątnej 2,0”. Na karcie o maksymalnej pojemności 32GB zarejestrować można materiał w pętli 30 sekund, 1 minuta, 2 minuty. Wbudowany akcelerometr (G-Sensor) zablokuje możliwość nadpisania lub nieumyślnego skasowania filmu nagranego podczas zdarzenia drogowego, kiedy wartość przeciążenia przekroczy ustawiony limit. Każdy zapisany materiał, zarówno wideo, jak i foto może być dodatkowo opatrzony informacją o dacie i czasie, w jakim go zarejestrowano.

Użytkownik sam decyduje, kiedy proces nagrywania ma się rozpocząć: po włączeniu zapłonu - jeśli podłączone jest zasilanie, po wykryciu ruchu lub ręcznie, po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku. Analogicznie dla dokonanego wyboru nagrywanie zakończy się, gdy wyłączymy zapłon, samochód się zatrzyma bądź wciśniemy przycisk.

Zestaw zawiera uchwyt montażowy z przyssawką do szyby, ładowarkę samochodową, przewód USB oraz instrukcję obsługi. Ładowarka posiada bardzo długi, mierzący 3,5 metra przewód, który ułatwi ładowanie w samochodach o dużej kubaturze, ale również pozwoli na dyskretny montaż. Zestaw nie zawiera karty pamięci.

Nośnik nagrywania:Micro SD
Maksymalna pojemność pamięci:32 Gb
Jakośc nagrania:Full HD
Stabilizator:Nie
Kąt widzenia:120
Mikrofon wewnętrzny:Tak
Przyśpieszone odtwarzanie:Tak
Z wyświetlaczem:Tak
Ekran dotykowy:Nie
Wielkość ekranu:2'' (5.08 cm)
Wi-Fi:Nie
Zintegrowana łączność Bluetoot:Nie
Zintegrowana funkcja nawigacji:Nie
Złącze:Micro USB
Glośnik:Tak
Długość (w cm):6.3
Szerokość (w cm):3
Wysokość (cm):5.8
Waga bez akcesoriów (g):50

Kamery samochodowe są zabronione w krajach: Austria, Luksemburg, Szwajcaria, Słowacja (montaż na szybie)

Do góry