Referencja : 930165

Zestaw mocujący do belek Kit Thule 4059 Volkswagen Passat 2015- i nowsze

Zestaw mocujący do belek Kit Thule 4059 Volkswagen Passat 2015- i nowsze
164,99

O produkcie

Referencja : 930165
Zalety produktu:

- przeznaczony do pojazdów wyposażonych fabrycznie w podłużne szyny
- solidny i wytrzymały materiał
- bardzo dobre wykonanie

Zestaw mocujący do belek Kit Thule 4059 Volkswagen Passat 2015- i nowsze przeznaczony jest do montażu belek dachowych wykonanych z aluminium lub ze stali. Kit należy zastosować do pojazdó, które są fabrycznie wyposażone w punkty montażowe na dachu. Zestaw jest łatwy i szybki w montażu. Komplet jest odpowiedzią na pytanie jak zamontować bagażnik lub kufer na dach.

Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Elementy belki dachowej:Zestawy dopasow belek dachow.
Blokada antykradz zintegrowana:Nie
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Usługi montażu

64,99

Porady

 • Obciążenie dachu pojazdu nie powinno przekraczać określonej przez producenta samochodu maksymalnej ładowności (podanej w książce serwisowej pojazdu).
 • Należy pamiętać, o tym, że na całkowitą masę pojazdu, składa się ciężar belek dachowych, akcesoriów (np. bagażnik dachowy) oraz ciężar samego załadunku. Całkowity ciężar nie może więc przekroczyć maksymalnego dopuszczalnego obciążenia pojazdu.
 • Ładowność belek dachowych (ciężar akcesoriów + ciężar załadunku) w żadnym wypadku nie powinien przekraczać dopuszczalnego ciężaru belek dachowych (patrz instrukcja obsługi belek dachowych).
 • Ograniczenia

  Dla własnego bezpieczeństwa zalecamy zwrócenie uwagi na maksymalne obciążenie obsługiwane przez belki (wymienione w instrukcji) i maksymalne obciążenie akceptowane przez dach pojazdu (wskazane w książce serwisowej pojazdu). Po uzyskaniu 2 informacji, należy stosować tylko najniższą wartość. Przykład: belki podtrzymują 75 kg a dach pojazdu 65 kg, maksymalne obciążenie wynosi zatem 65 kg.

  Informacje prawne

  Wszystkie belki oferowane przez Norauto spełniają wymogi bezpieczeństwa normy NFR 18 903 1 i ISO 11 154-4.
  Normy te opierają się na bardzo restrykcyjnych testach statycznych i dynamicznych (w tym City Crash Test) i gwarantują użytkowanie belek dachowych z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
  Do góry
  function