Bezpieczne płatności

metody płatności

W Norauto zapłacisz online za pośrednictwem platformy Przelewy24. Akceptujemy również płatności kartą Visa i Mastercard.

Możesz także skorzystać z płatności Blik: jest to bezpieczny sposób płatności bez podawania danych bankowych. Wystarczy wybrać Przelewy24 jako metodę płatności online i po przejściu dalej kliknąć na Blik.

 

Skorzystaj z Rat 10x0%

Sfinansuj swoje zakupy, to proste!

Kupuj na raty 10x0% przy zakupach za min. 500 zł

Aby skorzystać z promocji Raty 10x0% należy dokonać zakupu za minimum 500 zł. Jako formę płatności należy wybrać Przelewy24. Po przekierowaniu na stronę Przelewy24 należy wybrać zakładkę Raty. Kredytu ratalnego udziela Alior bank. Po kliknięciu w ikonę banku nastąpi przekierowanie do wniosku ratalnego na stronie banku.

Promocją 10 rat 0% objęte są wszystkie produkty, oferowane w sklepie internetowym, pod warunkiem, że łączna wartość zakupu będącego przedmiotem Umowy o Kredyt na zakup towarów i usług wyniesie co najmniej 500 zł.

 

check Bezpieczny system płatności

Bezpieczny system płatności

Podczas płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę naszego partnera bankowego:
Ingenico ePayments.

Norauto nigdy nie widzi danych bankowych i nigdy ich nie przechowuje. Kupuj bezpiecznie w firmie Norauto dzięki Ingenico ePayments.

Wszystkie poufne informacje gromadzone przez firmę Ingenico e-Commerce Solutions w Internecie są szyfrowane zgodnie ze standardem 128-bitowego szyfrowania SSL klasy bankowej.

Numer karty kredytowej klienta jest wysyłany wyłącznie do podmiotu finansowego dokonującego transakcji.

Komunikacja z instytucjami finansowymi jest przeprowadzana zgodnie z protokołami transmisji i bezpieczeństwa ustalonymi oraz certyfikowanymi przez same instytucje.

Zapewnienie bezpieczeństwa danych posiadaczy kart jest jednym z głównych priorytetów sektora płatności internetowych. Dlatego też w 2004 roku firmy Visa i MasterCard opracowały standard PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard – Standard bezpieczeństwa danych w branży kart płatniczych) zawierający serię wymagań i procedur mających na celu zapewnienie stałego bezpieczeństwa poufnych danych posiadaczy kart.

Firma Ingenico e-Commerce Solutions uzyskała certyfikat zgodności ze standardami AIS, SDP i PCI-DSS.

Do góry