Znajdź wycieraczki dopasowane do mojego samochodu

Znajdź swoje wycieraczki w Norauto

Dobrze widzieć, być dobrze widocznym, to podstawowa reguła na drodze.

Dlatego w czasie deszczowej pogody wycieraczki odgrywają kluczową rolę. Jednakże potrafią również stać się niezbędne w każdych warunkach pogodowych, aby zapewnić w razie potrzeby czyszczenie przedniej szyby.

Jednak jest to wyposażenie samochodowe, które mamy tendencję zaniedbywać: hałasują, przesuwają się z trudem, zostawiają ślady wody : tyle oznak wskazuje, że wycieraczki nie spełniają już swojej roli.

Otóż nie trzeba czekać z wymianą, aż wycieraczki będą całkowicie zużyte.Na ogół zaleca się wymieniać wycieraczki raz w roku, najlepiej pod koniec zimy, w którym to okresie miały pracować w warunkach dużego obciążenia. Czynność jest stosunkowo łatwa do wykonania, zatem możesz wymienić wycieraczki samodzielnie. Nie ma żadnego wymogu posiadania zaawansowanych kompetencji z dziedziny mechaniki: zwykle wystarczy postępować zgodnie z instrukcją obsługi na odwrocie opakowania. Norauto, specjalista w obsłudze samochodów, oferuje on-line wycieraczki pasujące do Twojego auta: wystarczy w tym celu podać numer rejestracyjny (lub wpisać model i markę Twojego samochodu). Strona oferuje wówczas wszystkie dostosowane wycieraczki, wycieraczki marki Valéo, Bosch, Champion, Norauto, a także wybór płynów do spryskiwaczy, adapterów do wycieraczek i zapasowych wkładek.


Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Norauto Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu określenia typu Twojego pojazdu i wyświetlenia zgodnych z nim produktów. Pole jest obowiązkowe. Odbiorcami danych są: NORAUTO oraz MOBIVIA (grupa, do której należy NORAUTO), usługodawcy (zewnętrzni i wewnętrzni) upoważnieni przez NORAUTO. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usuwania i przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych przez NORATO narusza przepisy prawa. W celu realizacji swoich praw możesz się z nami skontaktować wysyłając zapytanie na adres e-mail: sklep@norauto.pl lub wysyłając korespondencję na adres Norauto Polska Sp. z o.o., ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa. Aby uzyskać więcej informacji, w tym na temat podstawy prawnej przetwarzania danych lub okresu przechowywania danych należy zapoznać się z informacjami dostępnymi pod adresem https://www.norauto.pl/rodo

Do góry