Wyszukiwanie żarówki dopasowanej do mojego samochodu

Wszystkie żarówki samochodowe w Norauto

Ważne jest regularne sprawdzanie poprawności działania Twoich żarówek w lampach. Reflektor, który przestaje świecić, uszkodzony kierunkowskaz lub światło stopu, stanowią dodatkowe ryzyko na drodze. Jeśli stwierdzisz, że żarówka jest spalona, ​​należy bezwzględnie jak najszybciej ją wymienić.

W tym celu Norauto oferuje pełną gamę żarówek samochodowych, które ułatwią Ci bieżącą obsługę samochodu: żarówka lampy przedniej lub tylnej, żarówka sygnalizacyjna przednia lub tylna, zestawy żarówek zapasowych, oświetlenie ledowe do aut, żarówki do wnętrza samochodu, zestawy ksenonowe...

Aby po prostu uzyskać dostęp do wszystkich żarówek do reflektorów samochodowych pasujących do Twojego auta, wystarczy podać numer rejestracyjny (lub jeżeli nie, wpisać markę i model samochodu): wtedy zobaczysz wszystkie żarówki, które są potrzebne.

W Norauto możesz również zdecydować się na badanie diagnostyczne układu widoczności i oświetlenia swojego auta w centrum Norauto, aby mieć pewność, że jesteś doskonale widoczny na drodze. Pozostaje wymienić żarówki: w nowoczesnych samochodach ta czynność bieżącej obsługi nie jest łatwa do wykonania samodzielnie. Umówienie się na wizytę w centrum Norauto jest bez wątpienia najprostszą opcją wymiany Twoich żarówek. Uwaga: zaleca się, aby w samochodzie znajdował się zestaw zapasowych żarówek: możesz być o to zapytany w przypadku kontroli pojazdu przez służby porządkowe.


Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Norauto Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu określenia typu Twojego pojazdu i wyświetlenia zgodnych z nim produktów. Pole jest obowiązkowe. Odbiorcami danych są: NORAUTO oraz MOBIVIA (grupa, do której należy NORAUTO), usługodawcy (zewnętrzni i wewnętrzni) upoważnieni przez NORAUTO. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usuwania i przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych przez NORATO narusza przepisy prawa. W celu realizacji swoich praw możesz się z nami skontaktować wysyłając zapytanie na adres e-mail: sklep@norauto.pl lub wysyłając korespondencję na adres Norauto Polska Sp. z o.o., ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa. Aby uzyskać więcej informacji, w tym na temat podstawy prawnej przetwarzania danych lub okresu przechowywania danych należy zapoznać się z informacjami dostępnymi pod adresem https://www.norauto.pl/rodo

Do góry